KONTAKT - Kamienica Ośrodek Psychoterapii

Przejdź do treści
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Ośrodek Psychoterapii i Terapii Rodzin "Kamienica"
Witamy w Ośrodku Psychoterapii i Terapii Rodzin "Kamienica" w Szczecinie. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku Waszej podróży ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu psychicznemu. Nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów jest gotowy, aby Wam pomóc.
Ośrodek zlokalizowany jest w centrum Szczecina, pacjentów przyjmujemy w dwóch placówkach, przy ulicy Piłsudskiego i przy ulicy Bogusława. Dokładny adres znajdą Państwo poniżej.

Placówka zlokalizowana przy ulicy Piłsudskiego:
  • LOKALIZACJA: Placówka ta znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 24c/1, zaraz przy przy placu Odrodzenia, osobne wejście z bramy.
  • DOJAZD SAMOCHODEM: Dojeżdżając samochodem możesz zatrzymać się bezpośrednio przy Ośrodku, obowiązuje tu Strefa Płatnego Parkowania A, a w sąsiednich ulicach (np. część Monte Cassino) także B.
  • DOJAZD TRAMWAJEM: Wygodnie można dojechać także tramwajem, w pobliżu zlokalizowany jest przystanek tramwajowy 1, 3, 5,8, 10, 11, 12.

Placówka zlokalizowana przy ulicy Bogusława:
  • LOKALIZACJA: Placówka ta znajduje się dokładnie przy ulicy Bogusława 40/2, w czerwonej kamienicy na przeciwko wjazdu do parkingu podziemnego Centrum Handlowego "Kupiec".
  • DOJAZD SAMOCHODEM: Można do tej placówki dojechać samochodem, wówczas można zaparkować bezpośrednio przed placówką, SPP A, albo skorzystać z płatnego parkingu podziemnego Centrum Handlowego Kupiec.
  • JAK TRAFIĆ: Ośrodek znajduje się na parterze, wejście z bramy.
  • OBSŁUGA DOMOFONU: Dzwoniąc na domofonie wybierz strzałkami napis Lokal 2 (napis Kancelarie) i kliknij OK.

Informacje dodatkowe o obu lokalizacjach:
  • GODZINY OTWARCIA (PRZYJĘCIA PACJENTÓW): Nasze placówki otwarte są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-20.00.
  • GODZINY PRACY SEKRETARIATU: Telefony odbieramy w godzinach: 15.00-19.00 (godziny pracy Sekretariatu). Jeśli nie możemy chwilowo odebrać, na pewno oddzwonimy,
  • FORMULARZ KONTAKTOWY: Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Wypełnij go, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Media Społecznościowe:
Śledź nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi aktualnościami i poradami dotyczącymi zdrowia psychicznego.

Zapraszamy do kontaktu! W Ośrodku Psychoterapii "Kamienica" wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do wysokiej jakości opieki psychoterapeutycznej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie, szukasz porad dotyczących zdrowia psychicznego, czy interesujesz się długoterminową terapią, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do lepszego samopoczucia..

Zajrzyj na nasze media społecznościowe:

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ZADZWOŃ
(pn-pt 15.00-19.00)

ADRES
PIŁSUDSKIEGO 24c/1; 70-436 SZCZECIN;
BOGUSŁAWA 40/2; 70-441 SZCZECIN
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ  ↓
 Chcę umówić sięna wizytę
 Mam pytanie
 Inne
Zapoznałem się z klauzurą obowiązku informacyjnego RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Kamienica" Ośrodek Terapii Rodzin i Psychoterapii SC w celu komunikacji z Ośrodkiem i uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.
ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY
OŚRODEK TERAPII RODZIN I PSYCHOTERAPII

70-436 Szczecin, Piłsudskiego 24c/1
tel. 788 707 515

SOCIAL MEDIA

Możecie Państwo odwiedzić także nasze profile ...
Wróć do spisu treści