DLA TERAPEUTY - SUPERWIZJA - Kamienica Ośrodek Psychoterapii

Przejdź do treści
Superwizja w psychoterapii
Psychoterapia Szczecin
Superwizja w Psychoterapii: Zaproszenie do Współpracy
Zapraszamy psychoterapeutów zainteresowanych rozwojem zawodowym do udziału w grupach superwizyjnych organizowanych przez nasz Ośrodek. Superwizja stanowi kluczowy element w procesie doskonalenia umiejętności terapeutycznych, oferując przestrzeń do refleksji, wymiany doświadczeń oraz zdobywania nowej wiedzy pod okiem doświadczonych specjalistów.
Dostępne Grupy Superwizyjne:
  1. Grupa dla Psychoterapeutów: Skierowana do praktykujących psychoterapeutów, ta grupa superwizyjna koncentruje się na wsparciu i rozwoju zawodowym w różnych obszarach psychoterapii. Prowadzona jest przez certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  2. Grupa dla Psychoterapeutów Uzależnień: Specjalnie zaprojektowana dla terapeutów pracujących z osobami zmagającymi się z uzależnieniami, ta grupa oferuje specjalistyczne wsparcie i wiedzę w tej dziedzinie. Dedykowana osobom przygotowującym się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, ta superwizja skupia się na praktycznych aspektach pracy terapeutycznej i przygotowaniu do certyfikacji.
  3. Superwizja w Ośrodkach Psychoterapii Uzależnień: Dla Ośrodków Psychoterapii Uzależnień oferujemy również możliwość organizacji superwizji bezpośrednio w ich siedzibach. Jest to doskonała okazja do zintegrowania zespołu terapeutycznego i dostosowania superwizji do specyficznych potrzeb danego Ośrodka.
Zapraszamy do Kontaktu: Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w jednej z naszych grup superwizyjnych lub chcesz zorganizować superwizję w swoim Ośrodku, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w Twoim profesjonalnym rozwoju i pomagać w świadczeniu najwyższej jakości usług terapeutycznych.

 Jestem zainteresowany/ana udziałem w grupie superwizyjnej dla psychoterapeutów
 Jestem zainteresowany/ana udziałem w superwizji szkoleniowej dla psychoterapeutów uzależnień do Certyfikatu
 Jestem zainteresowany/ana zorganizowaniem w naszym Ośrodku superwizji w dziedzinie psychoterapii uzależnień
OŚRODEK TERAPII RODZIN I PSYCHOTERAPII

70-436 Szczecin, Piłsudskiego 24c/1
tel. 788 707 515

SOCIAL MEDIA

Możecie Państwo odwiedzić także nasze profile ...
Wróć do spisu treści